Vitajte
Pôsobíme na trhu
v GEEX s.r.o.
už od roku 2005
88+
úspešných projektov a spokojných klientov
..iPhone, IPad, iOS...
Vývoj mobilných aplikácií
Android
Windows Phone
Webové riešenia
CMS, ESHOP, CRM

Posledné referencie

IT-KARIERA.sk

Web TOUCH4IT

Web solutions

Web IT-CROWD s.r.o.

Web solutions

Dôvera v GEEX s.r.o.

Už od roku 2005 pretvárame Vaše nápady, myšlienky a sny na (ne)reálne bity s reánymi výsledkami

Timeline

Jedna firma - veľa príbehov..

 • 2005

  Vznik ITEX-SYSTEMS s.r.o.

  Počas štúdia na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU zakladáme spoločnosť ITEX-SYSTEMS s.r.o.

 • 2009

  Vznik GEEX s.r.o.

  Meníme štruktúru firmy, názov a rozširujeme portfólio služieb

 • 2011

  Partnerstvo s IT-CROWD s.r.o.

  Zakladáme sesterskú IT personálnu a konzultačnú spoločnosť IT-CROWD s.r.o.

 • 2012

  Touch4IT

  Identifikujeme dieru na trhu v oblasti mobilných aplikácií. Vzniká Touch4IT a do pol roka sa dostávame na popredné miesta v google!

loadmore

Facts

17

profesionálov

91

úspešných projektov

54

spokoných klientov

9

rokov na trhu

Služby

Webstránky už dnes vytvorí ktokoľvek. My rozbiehame našim klientom biznis. Vaša webstránka/portál musí byť vyhľadatelná v prehliadačoch na popredných miestach! Máme za sebou 80+ úspešných projektov a spokojných klientov. Vytvoríme Vám od jednoduchých (na oko) webových rezentácií Vašej firmy až po zložité a komplexné portály. Nami vytvorené webstránky navštevuje denne 200.000-500.000 užívateľov. Slušné, nie? ;)

V dnešnej dobe už nie sú mobilné aplikácie pre Váš biznis optional (možnoťou), ale must have (nutnosťou). Ľudia trávia so svojím telefónom 5x viac času ako za PC a tento trend stále rastie. My Vám pomôžeme chytiť týchto zákazníkov a ponúknuť im niečo špeciálne.

Predaj smartfónov láme rekordy. Zároveň s tým naberajú na význame mobilné aplikácie – užitočné a/alebo zábavné programy rozširujúce funkcie a spôsoby využitia smartfónov všetkými smermi. Mobilné aplikácie našli využitie v IT biznise, internetovom bankovníctve, spravodajstve, nakupovaní, zábave... Používajú ich aj vaši zákazníci – preto by ste im mali ísť v ústrety a vstúpiť do sveta mobilných aplikácií.

Prečo potrebujete mobilnú aplikáciu? Majitelia smartfónov – vaši potenciálni zákazníci – aktívne vyhľadávajú zaujímavé mobilné aplikácie, denne ich používajú a zdieľajú ich so svojimi priateľmi. Na rozdiel od notebooku alebo PC, mobil majú vo svojej blízkosti takmer nepretržite. Šikovne navrhnutá mobilná aplikácia vám umožní nadviazať so svojimi zákazníkmi intenzívnejšiu komunikáciu, distribuovať medzi nich informácie, vybudovať si cielené publikum, podporiť predaj produktov a služieb. Úspešná mobilná aplikácia ľahko vyvolá virálny efekt, získa vám zákaznícku komunitu a pomôže vybudovať značku.

Mobilné aplikácie pre interné použitie? Aj v rámci vnútrofiremnej komunikácie a pracovných procesov nachádzajú na mieru navrhnuté mobilné aplikácie výborné uplatnenie. Napríklad ako komunikačný nástroj medzi predajcom a skladom (či medzi manažérom a pracovníkmi v teréne). Mobilné aplikácie predstavujú spoľahlivý a bezpečný nástroj na aktualizáciu, synchronizáciu a zdieľanie firemných dát.

Navrhujeme a vytvárame elektronické informačné systémy na mieru – pre veľké a stredné firmy, živnostníkov, úrady a organizácie.

Dobre premyslený a správne realizovaný online marketing je hnacím motorom internetového podnikania.

Máme skúsenosti a dostatočné kapacity aj pre marketingové kampane veľkého rozsahu,rozumieme webovej analytike a intenzívne používame súvisiace nástroje (Google Analytics atď.). Zvládneme jednorazové krátkodobé kampane aj dlhodobú spoluprácu, v prípade záujmu vám zabezpečíme aj full service reklamných aktivít na internete – od vytvorenia, rozvoja a optimalizácie vášho webu cez PPC a bannerovú reklamu až po propagáciu na sociálnych sieťach.

Do you have an ideas? Contact us now !

Startup

Pomôžeme vám naštartovať vaše nápady

Máte dobrý nápad a potrebujete partnera, ktorý vám pomôže dotiahnuť ho do úspešnej realizácie? Sme pripravení pomôcť vám s vašim startupom. Máme finančné zázemie, skúsených vývojárov, programátorov a dizajnérov. Úspešne podnikáme roky a orientujeme sa v biznise – od úvodnej analýzy trhu až po online marketing pre úspešný produkt. Zásadne hráme fair play a vážime si ľudí s dobrými nápadmi. Prineste svoj nápad a pridajte sa medzi našich partnerov – spoločne dokážeme všetko.

Ako na úspešný startup:

 1. Predstavte nám svoj nápad.
 2. Spoločne prekonzultujeme možnosti a nápad rozvinieme.
 3. Samozrejme podpíšeme férovú zmluvu.
 4. Zabezpečíme financovanie, návrh, vývoj a realizáciu projektu.
 5. Náš spoločný hotový startup pustíme do sveta.
 6. Postaráme sa o marketingové aktivity a rozvoj startupu.
 7. Výnosy si spravodlivo rozdelíme.

V akých oblastiach vám vieme pomôcť:

 • webové projekty,
 • mobilné aplikácie,
 • programy, hry, software,
 • marketingové a obchodné nápady,
 • iné zaujímavé :) projekty z online, prípadne aj offline sveta.

Bez jazykových bariér – realizujeme:

 • slovenské startupy,
 • české startupy,
 • startupy v angličtine a iných svetových jazykoch.

Subcribe

Stay informed on our latest news!

Clients

Webform